Знайдіть дискримінант квадратного тричлена 2x^2+x-19​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Олексій.

Ответ:

D= 153

Объяснение:

D= b²-4ac= 1²-4•2•(-19)= 1+8•19= 1+152= 153