Виразіть змінну у через змінну х з рівняння 3х+3у = 12 А)у=4-х Б)у=4-х В)у=-4+х Г)у=4+х


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Саша.

3x+3y = 12\\\frac{3x+3y}{3} =\frac{12}{3} \\\frac{3(x+y)}{3} =4\\x+y=4\\y=4-x