-. Знайдіть число, 20% якого становлять 12% від 3 цілих чотири сьомих Допоможіть . Потрібно дуже​


Ответы на вопрос

Отвечает Незнаева Катерина.

Ответ:

20% = \frac{20}{100} =\frac{1}{5}

12% =\frac{12}{100} =\frac{3}{25}

3\frac{4}{7} =(3*7+4):7=\frac{25}{7}

Нехай х - шукане число. Отже рівняння буде:

\frac{1}{5} *x=\frac{3}{25} *\frac{25}{7} \\x=\frac{3}{7} :\frac{1}{5} \\x=2\frac{1}{7}

Пошаговое объяснение: