Дві бригади зібрали разом 2514 ц жита. Перша бригада зі- брала жито з 46 га, а друга ― з 35 га.

Скільки центнерів жита зібрала в середньому кожна бригада з 1 га, якщо перша зби- рала з кожних 8 га на 78 ц більше, ніж друга з 5 га?

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Антон.

Ответ:

x=30

y=32.4

Объяснение:

x- центнеров 1 бригада

y- центнеров 2 бригада


Отвечает Трунец Карина.

Объяснение:

1 бригада = х ц

2 бригада = у ц

46х + 35у = 2514

8х - 5у = 78 | * 7

46х + 35у = 2514

56х - 35у = 546

102х = 3060

46х + 35у = 2514

1)

102х = 3060

х = 3060 : 102

х = 30

2)

46х + 35у = 2514

46*30 + 35у = 2514

1380 + 35у = 2514

35у = 2514 - 1380

35у = 1134

у = 1134 : 35

у = 32,4

1 бригада = (х) - 30 ц

2 бригада = (у) = 32,4 ц