Розв’яжіть рівняння x2(квадрат)-6x+5=0 дам 20 балів дуже потрібно зараз!!!!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ивашкин Евгений.

Ответ:

1;5

Объяснение:

D = 36 - 4*5 = 16

x1 = (6+sqrt(16))/2 = (6+4)/2 = 5

x2 = (6 - 4)/2 = 1

sqrt(a) – квадратний корінь з числа а(square root)

Отвечает Діжак Микола.

Ответ: х=5, х=1

Объяснение: