Розкладіть на множники многочлен: ax-ay-3x+3y​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыженкова Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

а(х-у)-3(х+у)

Отвечает Станіславський Ярослав.

Ответ:

(x - y)(a - 3)

Объяснение:

ax - ay - 3x + 3y = a(x - y) - 3(x - y) = (x - y)(a - 3)