один з катетів прямокутного трикутника становить 6 см, а інший -на 1 см довший. Знайдіть гіпотенузу

цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Женя.

Ответ:

√85 см

Объяснение:

а=6 см,  в=6+1=7 см, тоді за теоремою Пфіагора

с²=6²+7²=36+49=85;  с=√85 см.