Терміново!складіть рівняння дотичної до графіка функції y=x^3 - 2x^2 - 5​ у точці х0=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Каньязова Лейсан.

Ответ:

решение смотри на фотографии


Отвечает Калишев Эльдар.
Скласти рівняння дотичної до графіка функції
y=x^3 - 2x^2 - 5​ у точці х0=1​,
Рівняння дотичної:
у=f(xo)+f'(xo)(x-xo).

1) f(xo)=f(1)=1-2-5=-6;
2) f'(xo)=y'=3x^2-4x,
f'(1)=3-4=-1;
3) y=-6-1(x-1)=-6-x+1
y=-x-5 - рівняння дотичної