Який об'єм кисню витрачається на згоряння пропану кількістю речовини 1 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Савин Тимофей.

c3h8+5o2=3co2+4h2o

n(co2)=3*n(c3h8)=3*1моль=3моль

V(co2)=n(co2)*Vm=3моль*22.4л/моль=67.2л