Функцію задано формолою y=5x-13 згайдіть значення функції якщо значення аргумента = 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Шумский Тихон.

Ответ: у=-3

Объяснение:

y=5x-13 якщо х=2

y=5*2-13

у=10-13

у=-3