5. Розв’язати задачу, склавши систему рівнянь: На двох полицях – 60 книжок. Знайдіть кількість

книжок на кожній полиці, якщо на другій полиці на 8 книжок менше ніж на першій ПОЖАЙЛУСТА ОЧЕНЬ НУЖНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Влад.

Объяснение:

1 полка = х книг

2 полка = у книг

х + у = 60

х - у = 8

2х = 68

х + у = 60

1)

2х = 68

х = 68 : 2

х = 34

2)

х + у = 60

34 + у = 60

у = 60 - 34

у = 26

1 полка = (х) = 34 книги

2 полка = (у) = 26 книг

Проверка:

34 + 26 = 60 (книг) - всего

34 - 26 = 8 (книг) - меньше на 2 полке