7. Знайдіть десятий член та суму десяти перших членів арифметичноï прогресії (аn), якщо а1 = 15,

d=-3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Михаил.

Ответ:

Объяснение:

а10 = а1 + 9d = 15 + 9( -3) = 15 - 27 = -12

S10 = (2a1 + 9d)/2)) * 10 = (2 * 15 - 9(-3)/2)) * 10 = 57/2 * 10 = 285