Допоможіть будь ласка ДАЮ 70 БАЛІВ!!!! 15. знайдіть найбільший спільний дільник чисел 306, 357 і

510 17. замовнику надано знижку 27,5% від ціни продажу 80 є

Ответы на вопрос

Отвечает Терзеева Анастасия.

Объяснение:

НОД (306; 357; 510) = 51

306 = 2 * 3 * 3 * 17

357 = 3 * 7 * 17

510 = 2 * 3 * 5 * 17

НОД = 3 * 17 = 51

27,5% = 27,5 : 100 = 0,275

27,5% скидки от 80 = 0,275 * 80 = 22 - скидка

80 - 22 = 58 € - новая цена товара