Перетворити на десятковий дріб:⅚=⅜=3⅓=⅞=​


Ответы на вопрос

Отвечает Кукин Сеня.

 \frac{5}{6}  = 0.8333... = 0.8(3)

 \frac{3}{8}  =  \frac{375}{1000}  = 0.375

3 \frac{1}{3}  =  \frac{10}{3}  = 3.333... = 3.(3)

 \frac{7}{8}  =  \frac{875}{1000}  = 0.875