Знайдіть область визначення функції y=1/x-3


Ответы на вопрос

Отвечает Supreme Jason.
У=1/х-3, х=0
у=-3х+1
ух+3х=1
(у+3)х=1
х=1/у+3, у+3=0
х=1/у+3, у=-3
х=1/у+3, у=-3, х=0