4(a+c-p)+5(a-p)-4c=9(a-p)​ срочно помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Анжелика.

Відповідь:

Пояснення:

   #  4( a + c - p ) + 5( a - p ) - 4c = 9( a - p ) ;

       4( a + c - p ) + 5( a - p ) - 4c = 4a + 4c - 4p + 5a - 5p - 4c = 9a - 9p =

      = 9( a - p ) .  В результаті виконання тотожних перетворень

    ми одержали праву частину даної рівності . Отже , рівність є

    тотожністю .