ДОПОМОЖІТЬОБЧИСЛИТИ:143²-2×143×43+43²​


Ответы на вопрос

Отвечает Сула Максім.

Використаємо у зворотній бік формулу квадрата різниці:

a^2-2ab+b^2=(a-b)^2\\143^2-2 \cdot 143 \cdot 43+43^2=(143-43)^2=100^2=10\, 000

Отвечает Рамазанова Валерия.

Відповідь:    10 000 .

Пояснення:

Скористаємося формулою квадрата різниці ( формула

скороч. множення ) :

      143²-2×143×43+43² = ( 143 - 43 )² = 100² = 10 000 .