Знайдіть суму перших трьох членів арифметичної прогресії(An)якщо a1=-4,d=3


Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Анна.

Ответ:

Объяснение:

первый -4

второй -4+3 = -1

третий -1+3 = 2

сумма -4-1+2 = -5+2 = -3