49+147+50=0 жауабы қалай болады?Кім біледі?


Ответы на вопрос

Отвечает Дедов Ярослав.
49+147+50=246 болу керек осылай
Отвечает Мартынов Кирилл.

Ответ:

ответ будет:246

Объяснение:147+49=196+50=246