Для нового кабінету гімназії потрібно придбати комплект меблів: 15 парт та 30 стільців. Завгосп

просить нас вказати ціну парти та стільця, якщо директор повідомила її, що загальна сума витрат складає 14 100 грн, а парта дорожча за стілець на 280 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Нурумов Ануар.
Парты стоят х грн., а стулья - ×-280 грн 15×+30(x-280)=14100 грн
15×+30x-8400=14100 грн
45×=22500 грн
×=500 грн
4 9 * 4.8
Парты стоят 500 грн
• Стулья стоят 220 грн
Проверка:
15*500+30*220=7500+6600=14100 грн
Отвечает Лис Соня.

Ответ:

Парты стоят х грн., а стулья - х-280 грн 15x+30(x-280)=14100 ГРН

Парты стоят х грн., а стулья - х-280 грн 15x+30(x-280)=14100 ГРН15x+30x-8400=14100 ГРН 45х=22500 грн

Парты стоят х грн., а стулья - х-280 грн 15x+30(x-280)=14100 ГРН15x+30x-8400=14100 ГРН 45х=22500 грнх=500 грн

Парты стоят х грн., а стулья - х-280 грн 15x+30(x-280)=14100 ГРН15x+30x-8400=14100 ГРН 45х=22500 грнх=500 грнПарты стоят 500 грн

Парты стоят х грн., а стулья - х-280 грн 15x+30(x-280)=14100 ГРН15x+30x-8400=14100 ГРН 45х=22500 грнх=500 грнПарты стоят 500 грнСтулья стоят 220 грн

Парты стоят х грн., а стулья - х-280 грн 15x+30(x-280)=14100 ГРН15x+30x-8400=14100 ГРН 45х=22500 грнх=500 грнПарты стоят 500 грнСтулья стоят 220 грнПроверка:

Парты стоят х грн., а стулья - х-280 грн 15x+30(x-280)=14100 ГРН15x+30x-8400=14100 ГРН 45х=22500 грнх=500 грнПарты стоят 500 грнСтулья стоят 220 грнПроверка:15*500+30*220=7500+6600=14100 ГРН