9) Одна книга у 4 раза дорожча за другу. Знати вартість кожної книги, Якщо разом вони коштують 25

гон 4x+x=25 4x+x=25 4+x=25 25-x=4 2 балла​

Ответы на вопрос

Отвечает Марилова Виктория.

Ответ:

4x + x = 25
5x = 25
25 : 5 = 25
x = 5

4+x=25
x=25-4
x=21

25-x=4
-x = 4-25
-x = -21
x = 21

Объяснение: