4. Знайдіть значення виразу : 7х-2, якщо х= -3,2


Ответы на вопрос

Отвечает Потапенко Інна.

Ответ:

Объяснение:

7х-2 = 7 * (-3,2) - 2 = - 22,4 - 2 = - 24,4