На одній полиці втричі більше підручників, ніж на другій. Скільки підручників на кожній полиці,

якщо на двох полицях 84 підручники? даю 12 срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Московка София.

Ответ:

21 , 63

Объяснение:

х- 2 полиці

тоді на 1 полиці - 3х

Складаємо рівняння:

Х+3Х=84

4Х=84

Х=21

21-це на 2 полиці

21*3=63-це на 1 полиці