Яке значення є розв’язком рівняння 4(х – 3) = х + 6 ? А) 0 Б) – 2 В) 6 Г) немає розв’язку;?


Ответы на вопрос

Отвечает Алимов Артёмка.

4(х – 3) = х + 6

4(х – 3) = х + 64х-12=х+6

4(х – 3) = х + 64х-12=х+64х-х=6+12

4(х – 3) = х + 64х-12=х+64х-х=6+123х=18

4(х – 3) = х + 64х-12=х+64х-х=6+123х=18х=6

Ответ:в)6

Отвечает Коваленко Анна.

Ответ:

.................Ответ. В)