Допоможіть будь - ласка Периметр прямокутника дорівнює 16 см. Знайдіть його сторони, якщо одна з

них на 2 см більша за другу.

Ответы на вопрос

Отвечает Криштоп Дмитрий.

Ответ:

3 та 5 см відповідно

Объяснение:

Р = (AB + BC) * 2

Нехай сторона AB - x, тоді BC - (x + 2):

(x + x + 2) * 2 = 16

(2x + 2) * 2 = 16

4x + 4 = 16

4x = 12

x = 3 - AB

BC = 3 + 2 = 5