Розв’язати нерівність -2х≤0 та вказати найменше ціле число, яке належить розв’язку.


Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Якщо число повинно бути меншим або дорівнювати нулю і утворюється з -2×х, то х може бути любим натуральним число (тобто лише додатнім, бо -2 уже від'ємне) та 0

x=N, 0

якщо розв'язувати рівнянням, то:

-2×х=у. у≤0

у=0 або у= -∞

тоді

-2×х=0

х=0

або

-2×х= -∞

х=N (кожне натуральне число)

також це можна записати числовим проміжком (-∞;0]

Найменше ціле число, яке належить розв'язку — 0

Отвечает Гасиев Артём.

Ответ:

0

Объяснение:

x \geqslant 0 \\

0