ДАЮ 90 Б. Функцію задано формулою y=-2x+5. Знайдіть: а) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює: -4; 3,5;0; б) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює: 9; -5; 0. Побудуйте графік функції: а) y=2x-1; б) y= 1∕4 ·x – 2;

Ответы на вопрос

Отвечает Халимов Эрик.

Ответ:

Объяснение:

1) y = -2x + 5

x =  - 4  →  y(-4) = (-2)*(-4)  +5 = 8 +5 = 13

x = 3,5  →  y(3,5) = (-2) * 3,5 + 5 =  - 7 + 5 = - 2

x = 0   →   y(0) = (-2) * 0 + 5 = 5

2)

y = 9  → 9 = -2x + 5 →  2x = 5 - 9 →  2x =  - 4  →  x = - 2;

y =  -5  → - 5 = -2x + 5  → 2x = 5 + 5 → 2x = 10 →  x = 5

y = 0  →  0 = -2x + 5  → 2x = 5  →   x = 2,5