Обчисліть значення виразу 4a4-a, якщо а = -3

срочнооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Nick Payal.

Ответ:

4а4-а=4×3×4-3=

=48-3=45