Подайте у вигляді квадрата одночлена стандартного вигляду вираз 64a8b12 () (8a4b6)2 (4a4b3)3 свій

варіант (64a2b3)2 С Пжжжжжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Захарків Вася.

Ответ:

Применяем правило  \bf (a^{k})^{n}=a^{k\cdot n}  , тогда

  \bf 64=8^2\ ,\ a^8=(a^4)^2\ ,\ b^{12}=(b^6)^2 и

\bf 64a^8b^{12}=(8a^4b^6)^2