(2х³y4)з.(-0,5ху2).y2, якщо x=-2, y=0,5 Будь ласка терміново!


Ответы на вопрос

Отвечает Байрамова Ася.

Ответ:

Объяснение:

x=-2; y=0,5=1/2

(2x³y⁴)³·(-0,5xy²)·y²=8·(-1/2)·x^(3·3+1) ·y^(4·3+2+2)=-4x¹⁰y¹⁶=-4(x⁵y⁸)²=-4((-2)⁵·(1/2)⁸)²=-4(-32·1/256)²=-4·(-1/8)²=-4·1/64=-1/16=-0,0625