Розв'яжіть нерівність одна третя x<-9


Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Вилен.

Ответ:

x > -27

Объяснение:

1) помножимо обі частини на 3:

3 \times  \frac{ 1}{3}  \times x > 3 \times ( - 9)

2) скорочуємо трійки та виконуємо множення в правій частині:

x > 3 \times ( - 9)

x > ( - 27)

3) Відповідь: х > (-27)