ПОЖАЛУЙСТА!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО! ДЛЯ МЕНЯ ЭТО ОЧЕНЬ ВАЖНО! Знайди степiнь одночлена (4m²n⁵)²* (2mn³)³

a. 29 b. 5 c. 23d. 26​

Ответы на вопрос

Отвечает Курбатов Дмитрий.

Відповідь:

d.26

Пояснення:

Степенню одночлена називають суму показників степенів усіх буквених множників, що входять до одночлена.

(4m²n⁵)²×(2mn³)³ = 16×m^4×n^10×8×m^3×n^9

Додаємо показники -> 4+10+3+9=26

Отже, степінь одночлена 26

Отвечает Морозова Анастасия.

Ответ:

d) 26

Объяснение:

(4m²n⁵)² * (2mn³)³ =

4² * (m²)² * (n⁵)² * 2³ * m³ * (n³)³ =

16 * m⁴ * n¹⁰ * 8 * m³ * n⁹ =

(16 * 8) * (m⁴ * m³) * (n¹⁰ * n⁹) =

128 * m⁷ * n¹⁹ = 128mn¹

Степень одночлена: 7 + 19 = 26