Побудуйте графік функції у = -х² + 4. Використовуючи графік знайдіть точки перетину з осями

координат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вилкул Дмитрий.

Ответ:

y=-2x+4

пересечение с осью ох если у=0, -2х+4=0 , х=2 , (2;0)

пересечение с осью оу если х=0, у=-2*0+4 , у=4 , (0;4)