Яке з чисел є коренем рівняння (y+2)(y-5)-y²=11​


Ответы на вопрос

Отвечает Заря-Лада Никита.

Ответ: -7

Объяснение:

(y+2)(y−5)−y^{2}=11

Щоб помножити y+2на y−5, використовуйте властивість дистрибутивності та приведення подібних.

y^{2} −3y−10−y^{2}=11

Об'єднайте y^{2} і− y^{2}, щоб отримати 0.

−3y−10=11

Додати 10 до обох частин.

−3y=11+10

Щоб обчислити 21, складіть 11 і 10.

−3y=21

тепер 21 розділіть на -3

y=\frac{21}{-3}

розділіть і отримайте -7

y=-7

(y+2)(y−5)−y^{2}=11

y^{2} −3y−10−y^{2}=11

−3y−10=11

−3y=11+10

−3y=21

y=\frac{21}{-3}

y=-7