ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО 7. Розв'яжи задачу. (2 бали) Катер пройшов 12 км за течією ріки та 4

км проти течії, витративши на весь шлях дві години. Знайди власну швидкість катера, якщо швидкість течії ріки до- рівнює 4 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Руднев Илюха.

Ответ:

Объяснение:

Ответ:

8 км/год

Объяснение:

Нехай власна швидкість катера х км/год, тоді швидкість за течією х+4 км/год, проти течії х-4 км/год.

12/(х+4) + 4/(х-4) = 2

12х-48+4х+16-2х²+32=0

-2х²+16х=0;  х²-8х=0;  х(х-8)=0;  х=0 (не підходить)  х=8.

СПАСИБО 2

5,0

(1 оценка)

Нашел этот ответ полезным? Скажи спасибо