X в кубі -3 x у квадраті+x-3=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Скиба Юра.

Ответ:

 {x}^{3}  - 3 {x}^{2}  + x - 3 = 0 \\  {x}^{2} (x - 3) + x - 3 = 0 \\ (x - 3)( {x}^{2} + 1 ) = 0

потім шукаємо х:

х-3=0; х=3

а х^2+1 існувати не може