Складіть рівняння При якому значенні змінної значення виразу 5(3у + 3) у 3 рази більше за

значення виразу 4у -1.

Ответы на вопрос

Отвечает Сибирин Стас.

Ответ:

3(4у-1)=5(3у+3)

у=-6

Объяснение:

3(4у-1)=5(3у+3)

-3у=18

у=-6