Шаршының қырын 2 м ұзартқанда оның ауданы 96м квадратқа артты .Бастапқы шаршының қырынның ұзындығын

анықтаңыз.​

Ответы на вопрос

Отвечает Троян Артем.

Ответ:

қырын х деп алайық

онда ауданы х² болады

(x+2)²=x²+96

x²+4x+4-x²-96=0

4x-92=0

4x=92

x=23

Дәлел:

23×23=529

23+2=25

25×25=625

625-529=96м не ұзарған

жауап

Қыры:23и