Як із графіка функції y=√x отримати графік функції: 1)y=√x+5;2)y=√x-3.


Ответы на вопрос

Отвечает Лескин Иван.

1) Щоб з графіку y=\sqrt{x} отримати y=\sqrt{x} +5, потрібно побудований графік y=\sqrt{x} перенести на 5 одиниць вгору.

2) 1) Щоб з графіку y=\sqrt{x} отримати y=\sqrt{x} -3, потрібно побудований графік y=\sqrt{x} перенести на 5 одиниць вниз.