Знайдіть різницю векторів a(7; 1) та b(–6; 3). Допоможіть, будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Амвросов Глеб.

Ответ:

a-b=(13;-2)

Объяснение:

1. Для початку розглянемо формулу різниці векторів:

a(a_{x} ;a_{y} )

b(b_{x} ;b_{y} )

a-b=(a_{x} -b_{x} ;a_{y} -b_{y} )

2. Дано:

a(7;1)

b(-6;3)

3.Прейдемо до розв'язання, підставивши числа в формулу:

a-b=(7-(-6);1-3)\\a-b=(13;-2)