2x² - 12/x + 3 = 2x Розв'яжіть рівняння.


Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

Щоб розв'язати рівняння 2x² - 12/x + 3 = 2x, потрібно спочатку вирівняти доданки за ступенем x. Для цього потрібно відібрати 2x з обох сторін рівняння:

2x² - 12/x + 3 - 2x = 2x - 2x

Отримаємо:

2x² - 2x - 12/x + 3 = 0

Тепер можна винести x з другого доданку:

2x(x - 1) - 12/x + 3 = 0

Рівняння, що вийшло, можна розкласти на множники:

(2x - 3) (x - 1) = 0

З цього рівняння ми можемо вивести два рішення: x = 3/2 та x = 1. Таким чином, рішенням рівняння 2x² - 12/x + 3 = 2x є x = 3/2 та x = 1

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: .

Об'яснение: .