Знайти координати вектора m=a-b,якщо а(5;-2) b(1;-3)


Ответы на вопрос

Отвечает Селютина Яна.

Координати вектора m = (5; -2) - (1; -3) = (5-1; -2-(-3)) = (4; 1).

Отже, координати вектора m рівні (4; 1).