Виконайте множення: -4ab2(5ab-3a2)


Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Игорь.

Ответ:

-4ab^2(5ab-3a^2)=-20a^2b^3+12a^3b^2

Объяснение:

a^2-це а у другій степені

-4ab^2*5ab=-20a^2b^3

a*a=a^2( a у другій)

b^2*b=b^3-бо якщо виконується дія множення то степені додаються

-4ab^2*(-3a^2)=12a^3b^2 -два мінуси дають додатнє значення