Коренем якого з рівнянь є число -1?3х-8=11. 3х-2=-5. 3х+8=1 3х+1=-8 розв'зання будласка


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Друге ріаняння

Объяснение:

Підставляємо в кожне рівняння замість х число - 1 і обчислюємо. Те, де відповіді співпадуть, і обираємо.

3 * (-1) - 8 = - 3 - 8 = - 11. Не підходить.

З * ( - 1) - 2 = - 3 - 2 = - 5. ПІДХОДИТЬ.

3 * (-1) + 8= - 3+8 =5 Не підходить.

3 * (-1) +1 = - 3 + 1 = - 2. Не підходить.