Допоможіть рішить:Обчислити значення виразу:6ab-3b+4a-2, якщо а=0,5; b=2001.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кучура Таня.

Ответ: 0

Объяснение:

6ab-3b+4a-2, якщо а=0,5; b=2001.​

6 * 0,5 * 2001 - 3 * 2001 + 4 * 0,5 - 2 = 0

1) 6 * 0,5 = 3

2) 3 * 2001 = 6003

3) 3 * 2001 = 6003

4) 4 * 0,5 = 2

5) 6003 - 6003 = 0

6) 2 - 2 = 0