Виконай дії (відповідь запиши у стандартному вигляді): (0,2⋅107)⋅(1,8⋅10−2)=


Ответы на вопрос

Отвечает Курбанова Милана.

\displaystyle\bf\\(0,2\cdot 10^{7} )\cdot(1,8\cdot 10^{-2} )=0,2\cdot 1,8\cdot 10^{7-2} =0,36\cdot 10^{5} =\\\\=3,6\cdot 10^{-1} \cdot 10^{5}=3,6\cdot 10^{-1+5} =3,6\cdot 10^{4}