Виконай дії (відповідь запиши у стандартному вигляді): (0,2⋅109)⋅(1,4⋅10−3)


Ответы на вопрос

Отвечает Юрасова Яна.

Ответ:

2,8⋅10^5

Объяснение:

Щоб перемножити ці два числа, ми просто перемножимо їх як дійсні числа і зменшимо степінь 10 на кількість десяткових знаків у дробовому числі. Тобто:

(0,2⋅10^9)⋅(1,4⋅10^(-3)) = 0,2⋅1,4⋅10^(9-3) = 0,28⋅10^6 = 2,8⋅10^5

Отже, (0,2⋅10^9)⋅(1,4⋅10^(-3)) = 2,8⋅10^5.