Побудуйте графік функції у=х²-4х+5. користуючись графіком, знайдіть :1) проміжок на якому функція

зростає2) множину значень функції30 балов.

Ответы на вопрос

Отвечает Азарова Ева.

Ответ:

Объяснение:

1)а>0 вітки в гору

2)Xвершина = \frac{-b}{2a} =\frac{4}{2} =2

3)Yвершина = підставляємо значеня x=

4-8+5=1

вершина параболи (2;1)

4)Нулі функції теорема вієта тут не працює тому дискрімінант

D=b^{2} -4ac=16-4*1*5=16-20=-4 D<0 графік не перетинає вісь 0X

5)x=0

0-0+5=5(0;5) точка перетину y

Функція зростає xЄ(2;+нескінченність)

E(y)=(1;+нескінченність)

СПОДІВАЮСЬ ДОПОМІГ