Розв’яжіть рівняння (3x-4)(x+2)=x(3x-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Sey Syesh.

Відповідь:

x = 2

Пояснення: 3x^2 + 6x - 4x - 8 = 3x^2 - 2x

6x - 4x - 8 = -2x

2x - 8 = -2x

2x + 2x = 8

4x = 8

x = 2