Якого найменшого значення і при якому значенні змінної набуває вираз: x^2+6x+12 помогите

пжпжпж,срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Galkina Karina.

Ответ:

a=1 b=6 c=12

D=b^2-4ac

D=6^2-4×1×12=36-4×12=36-48=12

т.к. D<0 то у него нет решений